Üldkontakt:   • Müügitingimused

Müügitingimused


1. Müügitingimused
1.1. Veebipoe glasaken.ee (edaspidi Veebipood) kaupleja on Special Work OÜ (registrikood 12524903) aadressiga Turu 30, Tartu linn.
1.2. Müügitingimused kehtivad Glasaken klientide (edaspidi Ostja) ja Special Work OÜ (edaspidi Müüja) vahel lepingus mainitud kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
1.3. Müüjale jääb õigus teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades.
2. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
2.1. Müügitingimused kehtivad lepingus kirjeldatud kaupade ostmisel.
2.2. Müügileping jõustub pärast seda, kui ettemaks on laekunud Müüja kontole. Ettemaksu hilinemisel on Müüjal õigus tellimus valmistada vastavalt oma tegutsemisvõimalustele. Kuni kauba maksumuse täieliku tasumiseni on kaup Müüja omandis.
2.3. Müüdavate toodete hinnad on märgitud lepingus. Hinnale lisandub käibemaks 20%.
2.4. Teenuste tasu sõltub Ostja asukohast ning tasu kirjeldatakse Ostjale lepingus.
3. Tellimuse vormistamine
3.1. Tellimiseks tuleb teha Ostjal hinnapäring kaupade kohta. Päringu vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.
3.2. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik Ostjale mingil põhjusel üldse tarnida, teavitatakse sellest Ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse raha.
4. Pretensiooni esitamise õigus
4.1. Müüja vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduse eest, mis oli olemas juba kauba üleandmise hetkel ning mis ilmneb kuni kahe aasta jooksul, alates kauba üleandmisest Ostjale. Esimese aasta jooksul asja üleandmisest Ostjale eeldatakse, et puudus oli olemas juba asja üleandmise ajal. Vastava eelduse ümberlükkamine on Müüja kohustus. Ostjal on õigus puuduse ilmnemisel pöörduda hiljemalt kahe kuu jooksul Müüja poole. Puudustega kaup kas parandatakse, või asendatakse uue kaubaga.
4.2. Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist Ostjale. 
4.3. Müüja vastab tarbija esitatud kaebusele e-kirjaga 10 tööpäeva jooksul.
5. Tagastusõigus
5.1. Ostja võib 14-päeva jooksul kauba kättesaamisest kauba tagastada. 
5.2. Kui tooted on valmistatud eritellimusel, siis tagastusõigus ei kehti.
5.3. Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Müüjal õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.
5.4. Kauba tagastamiseks peab Ostja Müüjale esitama kauba tagastamise avalduse ning saatma selle e-posti aadressile hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. 14-päevase tagastamisõiguse kasutamiseks ei tohi tellitud kaup olla kasutatud, samuti vigastatud, kraabitud või muul viisil rikutud. Kauba tagastamise kulud kannab Ostja. Peale kauba kättesaamist tagastab Müüja viivitamatult Ostjale kauba eest saadud tasud. 
5.5. Müüja tagastab tagastatava kauba kättesaamisel Ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik Ostjalt lepingu alusel saadud tasud. Müüja võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni Ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.
5.6. Taganemisõigust ei kohaldata, kui Ostjaks on juriidiline isik.
6. Isikuandmete töötlemine
6.1. Müüja kasutab Ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid jne) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba Ostjale üleandmiseks.
7. Vaidluste lahendamine
7.1. Kui Ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga vastava kontori aadressile millisest on kaup ostetud või e-postile: . Kui Ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis võib Ostja pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole: https://komisjon.ee/et/avalduse-esitamine või Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=ET või lahendab vaidluse Tartu maakohtus.

Lae alla PDF: Müügitingimused