Üldkontakt:   • Müügitingimused

Müügitingimused


1. Müügitingimused
1.1. Veebipoe glasaken.ee (edaspidi Veebipood) kaupleja on Special Work OÜ (registrikood 12524903) aadressiga Turu 30, Tartu linn.
1.2. Müügitingimused kehtivad Glasaken klientide (edaspidi Klient) ja Special Work OÜ (edaspidi Müüja) vahel lepingus mainitud kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.
1.3. Müüjale jääb õigus teha muudatusi müügitingimustes ja müügihindades.
2. Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo
2.1. Müügitingimused kehtivad lepingus kirjeldatud kaupade ostmisel.
2.2. Müügileping jõustub pärast seda, kui ettemaks on laekunud Müüja kontole. Ettemaksu hilinemisel on Müüjal õigus tellimus valmistada vastavalt oma tegutsemisvõimalustele. Kuni kauba maksumuse täieliku tasumiseni on kaup Müüja omandis.
2.3. Müüdavate toodete hinnad on märgitud lepingus. Hinnale lisandub käibemaks 20%.
2.4. Teenuste tasu sõltub ostja asukohast ning tasu kirjeldatakse ostjale lepingus.
3. Tellimuse vormistamine
3.1. Tellimiseks tuleb teha Ostjal hinnapäring kaupade kohta. Päringu vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad.
3.2. Kui tellitud kaupa ei ole võimalik Ostjale mingil põhjusel üldse tarnida, teavitatakse sellest klienti esimesel võimalusel ning tagastatakse raha.
4. Pretensiooni esitamise õigus
4.1. Müüja vastutab Ostjale müüdud kauba lepingutingimustele mittevastavuse või puuduste eest, mis olid olemas juba kauba üleandmise hetkel juhul, kui Ostja teavitab Müüjat sellest viivitamatult. Teiste pretensioonide ja puuduste esitamise aeg on 10 päeva.
4.2. Müüja ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.
4.3. Kui ostetud kaubal on puudused, mille eest Müüja vastutab, parandatakse, või asendatakse uue kaubaga. Kui tooted on valmistatud eritellimusel, siis tagastusõigus ei kehti.
4.4. Müüja vastab tarbija esitatud kaebusele e-kirjaga 10 tööpäeva jooksul.
5. Tagastusõigus
5.1. Ostja võib 14-päeva jooksul kauba kättesaamisest kauba tagastada.
5.2. Kui tooted on valmistatud eritellimusel, siis tagastusõigus ei kehti.
6. Isikuandmete töötlemine
6.1. Müüja kasutab ostja poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid jne) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale üleandmiseks.
7. Vaidluste lahendamine
7.1. Kui ostjal on Veebipoe osas pretensioone, tuleb need saata e-kirjaga vastava kontori aadressile millisest on kaup ostetud või e-postile: . Kui ostja ja Veebipood ei suuda lahendada vaidlust kokkuleppe teel, siis võib klient pöörduda Tarbijavaidluste komisjoni poole: https://komisjon.ee/et/avalduse-esitamine või Euroopa Liidu tarbijavaidlusi lahendava platvormi poole: https://ec.europa.eu/consumers/odr/main/index.cfm?event=main.home2.show&lng=ET või lahendab vaidluse Tartu maakohtus.

Lae alla PDF: Müügitingimused